Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych lub łechtaczki, miewasz trudność z osiąganiem satysfakcji w życiu erotycznym warunkowany zmianami lub uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, ze względów estetycznych, chcesz zmienić kształt miejsc intymnych – medycyna estetyczna proponuje dla Ciebie szereg opcji, jakie w łatwy sposób rozwiążą te problemy i wydatnie polepszą jakość życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera rekomendowany bywa w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być wykorzystywany też w przypadku wielu innych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego leczenia i sposób jego dostosowania do indywidualnej sytuacji ustalane będą w momencie pierwszej wizyty u ginekologa.

Efekty zabiegu potrafią przerosnąć założenia, bowiem powoduje on powrót naturalnego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie satysfakcji seksualnej i redukuje bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w zasadzie bezbolesna oraz bardzo szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych sposobów jest niezwykle krótki, a dyskomfort z tym połączony – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który powoduje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – przywraca normalne działanie całego układu moczowego.
Efektem jest polepszenie komfortu życia oraz psychicznej stabilności, a także pewności siebie.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Polecane:

Ginekolog Estetyczny Wrocław

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące problemy w odczuwaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chciałabyś poprawić wygląd warg sromowych? Masz kłopot z tolerowaniem wyglądu własnych okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć wszystkie problemy, jakie do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

szafki na buty

Powiadając o meblach mamy na myśli asortyment niezwykle przydatny, a ...